Mail: info@umvs.rv.uaBP заплатила Google за рекламу більше трьох мільйонів доларів

13:17, вересня 06, 2010

Британський нафтовий концерн BP заплатив в червні поточного року 3,6 мільйона доларів за розміщення реклами в пошуковій системі Google. Про це повідомляє новинний портал Advertising Age.

Раніше витрати компанії на пошукову рекламу складали 57 тисяч доларів в місяць. Як відмічає портал, істотне зростання рекламних витрат BP пов'язане з бажанням компанії відновити імідж після витоку нафти в Мексиканській затоці. Так, BP заплатила Google більш ніж за 12 слів, пов'язаних з катастрофою (включаючи 'нафтова пляма" і 'витік"), при пошуку яких на сторінці з'являлася контекстна реклама BP.

Завдяки цьому BP увійшла до десятки видатних рекламодавців Google. Лідирує в рейтингу американський оператор стільникового зв'язку AT&T Mobility, що витратив в червні на рекламу в пошуковій системі 8,08 мільйона доларів.

За даними дослідницької компанії Kantar Media, усього в першому півріччі 2010 року BP витратила на рекламу 78,7 мільйона доларів. Для порівняння, в 2009 році рекламні витрати компанії склали 94 мільйони доларів. 2 вересня поточного року газета The Wall Street Journal написала, що після аварії в Мексиканській затоці, яка сталася 20 квітня, BP виділила на друкарську і телевізійну рекламу більше 93 мільйонів доларів. Ця сума, за даними видання, в три рази перевищила витрати компанії на рекламу за аналогічний період часу в 2009 році.

Високі витрати компанії на рекламу неоднозначно оцінила американська громадськість. Зокрема, в червні президент США Барак Обама порадив BP витрачати гроші на ліквідацію наслідків катастрофи і виплату компенсацій, а не на рекламні акції.

Вибух на нафтовій платформі Deepwater Horizon стався 20 квітня 2010 року. В результаті аварії і пожежі загинули 11 робітників, а потім з пошкодженої свердловини у води затоки почала витікати нафта. Остаточно витік нафти вдалося зупинити тільки на початку серпня, коли фахівці BP зацементували свердловину. Ця екологічна катастрофа стала наймасштабнішою за всю історію США.

Lenta

Сумки Киев и Украина сюда http://brendmag.com.ua - интернет магазин.