Mail: info@umvs.rv.uaGoogle підвищує зарплати, щоб зупинити відтік кадрів до конкурентів

09:34, листопада 11, 2010

Нині компанія займається розробкою математичної моделі, за допомогою якої збирається передбачати, хто з працівників хоче покинути компанію.

Намагаючись зупинити відтік кадрів, Google збирається підвищити зарплати усім своїм співробітникам на 10% вже в січні наступного року, пише Wall Street Journal. Таким чином в компанії намагаються зупинити відтік кадрів до конкурентів, які переманюють до себе найталановитіших співробітників вищим компенсаційним пакетом.

Про плани підвищення зарплати своїм співробітникам заявив гендиректор Google Ерік Шмідт, розіславши листи на електронну пошту, в яких завірив, що компанія прагне поліпшити корпоративну атмосферу. 'Ми хочемо, щоб ви відчували, що вашу хорошу роботу оцінюють належним чином", — відмітив пан Шмідт. За його словами Google прагне до того, щоб притягати кращих людей в компанію. Зараз в компанії налічується 23 тис. співробітників.

Не секрет, що в Google сильний відтік кадрів. Наприклад в компанії Facebook працює 10% колишніх працівників найбільшої у світі пошукової системи. Інші компанії з Силіконової долини теж заманюють до себе талановитих і досвідчених колег з інтернет-гіганта. За даними внутрішнього дослідження, проведеного в Google, основним критерієм мотивації співробітників є розмір зарплати, а не можливість отримання бонуса. Щоб підвищити зарплати працедавець обіцяє виділити на ці цілі частину преміальних.

Масове підвищення зарплати не єдиний спосіб в боротьбі з витоком кадрів в Google. Нині компанія займається розробкою математичної моделі, за допомогою якої збирається передбачати, хто з працівників хоче покинути компанію.

РБК Daily