Mail: info@umvs.rv.uaGoogle планує впровадити в Gmail систему телефонних дзвінків

12:32, серпня 25, 2010

Сама система Google Voice була представлена ще більше року тому, але широкій популярності на тлі агресивної політики інших VoIP -провайдерів, системи Skype і стільникових операторів вона так і не отримала. За рахунок інтеграції системи голосових дзвінків в Gmail інтернет-гігант сподівається з одного боку різноманітити функціонал популярного поштовика, а з іншої — підняти популярність Google Voice за рахунок великої бази користувачів.

Очікується, що новий 'телефонний сервіс" буде інтегрований в інтерфейс Gmail в тому місці, де зараз присутні Google Chat і клієнт миттєвих повідомлень. У компанії відмічають, що сервіс дозволить як робити дзвінки на мобільні і стаціонарні телефони, так і приймати їх.

Найцікавішою функцією нової розробки може стати саме отримав дзвінків, оскільки Google Voice дозволяє встановлювати переадресацію з багатьох телефонів на єдиний номер, який повідомлятиме користувача про усі дзвінки. Це досить зручно, коли користувач, працюючи за комп'ютером, може на єдиний термінал отримувати дзвінки, адресовані на його мобільний, домашній, робітник і інші телефони.

Раніше Google вже реалізувала підтримку аудіо і відео в Gmail, але тоді вони були реалізовані у рамках чат-программи, що взаємодіє тільки з іншими користувачами Gmail. Тепер же голосові дзвінки можна приймати і відправляти на усі телефони, причому для дзвінків не обов'язково бути користувачем Google Voice, потрібен лише акаунт Gmail.

При цьому, в компанії говорять, що від раніше представлених програм Google Talk і Google Voice компанія відмовлятися не збирається, більше того в листопаді минулого року компанія купила постачальника VoIP -сервісів Gizmo5, розробки якого планується впровадити в дві вищезазначені програми.

CyberSecurity

Модные очки тут http://brendmag.com.ua/shop/category/278-solntsezashchitnie-ochki.html . . купить Альвостаз губка (30шт.) (Омега)