Mail: info@umvs.rv.uaGoogle придбав сервіс візуального пошуку товарів

08:13, серпня 24, 2010

Google зробила вісімнадцяте за цей рік велике придбання: під крило американської корпорації перейшла візуальна пошукова система like.com, що групує товари на основі їх зовнішнього вигляду. Вартість угоди офіційно не повідомляється, але, за даними ресурсу TechCrunch, для IT -гіганта ще один перспективний інтернет-портал обійшовся відносно недорого — 'всього" в $100 млн.

Про це придбання стало відомо завдяки повідомленню Мунджала Ша (Munjal Shah), засновника і виконавчого директора like.com, яке з'явилося на головній сторінці веб-сайту. Творець сервісу обмежився лише загальними словами і не став розкривати подальші плани пошукового гіганта на своє придбання.

У Google вже давно виявляли цікавість до різних технологій візуального пошуку : ще в 2005 році корпорація була близька до придбання інтернет-стартапа компанії Riya, в якій Мунджал Ша тільки починав освоювати пошук по зображеннях, займаючись сервісом для розпізнавання призначених для користувача осіб. Втім, угода так і не відбулася, цікавий проект був закритий, а його розробники вирішили податися в онлайн-комерцію, запустивши like.com. Таким чином, останню купівлю Google складно назвати несподіваною, оскільки фактично корпорації вдалося з другої спроби придбати технології, створені талановитим колективом Ша.

На відміну від інших сервісів, що дозволяють користувачам шукати і відбирати інформацію по візуальному чиннику, like.com спирається не лише на мета-теги і супутні знімкам дані, але і на самі знімки. Завдяки алгоритмам аналізу зображень сервіс показує відвідувачам дійсно схожі товари, прибираючи з результатів пошуку невідповідні предмети і дублікати.

Infox.ru

Элитные саженцы кустарнниковhttp://sazhency.net.uaтут. . массовый addurl google