Mail: info@umvs.rv.uaMarussia Motors запускає завод по випуску спорткарів в Москві

18:56, вересня 12, 2010

Marussia Motors заснована в 2007 році. Виробничі потужності компанії розташовуються на території заводу 'Сніжинка". Потужність підприємства складає 300 автомобілів в рік. В цілому ж компанія розраховує випускати близько двох тисяч спортивних автомобілів, повідомляють 'РІА Новини".

Засновник компанії, відомий шоу-мен і майстер спорту міжнародного класу по автоспорту Микола Фоменко, розповів РІА Новини, що вже зараз у компанії більше 700 замовлень на автомобілі Marussia B1 і B2, велика частина яких поступила з Європи. При цьому Marussia Motors планує для задоволення попиту на свої автомобілі в Європі відкрити складальне виробництво в Бельгії.

Автомобіль Marussia В2 пройшов усі передсертифікаційні випробування і тести в Росії. Нині компанія чекає отримання офіційного ув'язнення про можливість експлуатації машини на дорогах загального користування від Центрального науково-дослідного автомобільного і автомоторного інституту (НАМИ). Раніше компанія отримала сертифікати на автомобіль Marussia В1 в Росії і аналогічні документи на експлуатацію спорткаров Marussia В1 і В2 в Європі.

Крім того, Marussia Motors в п'ятницю відкриває свій перший шоу-рум в Росії і оголошує про старт продажів автомобілів. При цьому в шоу-румі раз в дві неділі виставлятиметься новий автомобіль компанії.

Компанія Marussia Motors заснована в 2007 році Миколою Фоменко і Юхимом Островским. Спеціалізується на виробництві спортивних автомобілів преміум класу. Завод компанії розташований в Москві, чисельність персоналу компанії складає близько 300 чоловік.

РІА Новини