Mail: info@umvs.rv.uaMicrosoft бореться з Apple її способами

09:43, серпня 12, 2010

У своїй кампанії 'Mac vs PC" Apple висміювала невдаху PC упродовж декількох років, і тепер прийшов час удару у відповідь : корпорація Microsoft встала на шлях просування через недоліки конкурента, запустивши свою кампанію 'PC vs Mac".

Ініціатива стартувала у вигляді спеціального розділу на сайті Windows 7 і представляє аргументи на користь PC. Усі аргументи розділені на шість напрямів. Згідно позиції Microsoft, Mac поступаються PC в області розваг, їх ОС складніше для вивчення користувачами, вони гірше підходять для навчання і роботи, ускладнюють процес перенесення медіа-файлів на інші комп'ютери, мають проблеми з сумісністю і не надають гідного вибору моделі комп'ютера для кожного користувача.

Хоча з більшість аргументів Microsoft не посперечаєшся, негативний характеру кампанії може свідчити про те, що корпорація просто не має нічого нового, щоб показати користувачам. Операційна система Windows 7 була запущена минулого року, і її лонч супроводжувався масштабною кампанією, що розповідає про її позитивні якості. Тепер же, показавши усі плюси ОС і втративши привід для комунікацій, Microsoft вирішила розігріти війну, що ущухнула після того, як Apple згорнула кампанію 'Mac vs PC".

Степан Трифонов, AdIndex