Mail: info@umvs.rv.uaMicrosoft веде переговори про купівлю Adobe

15:33, жовтня 08, 2010

Акції компанії Adobe Systems на торгах в США виросли сьогодні більш ніж на 17% на тлі загальної волатильності на ринках, а також повідомлень про те, що виконавчий директор Microsoft Стів Баллмер веде переговори про можливість купівлі компанії Adobe.

Сьогодні газета The New York Times повідомила, що Баллмер провів зустріч з гендиректором Adobe Шантану Нараєном в центральному офісі Adobe в Сан-Франциско. За неофіційними даними, глави компаній дійшли висновку, що спільно їм буде простіше конкурувати на мережевому ринку і ринку мультимедіа з домінуванням Apple. Згідно з даними NYTimes, процедура поглинання Adobe була одним з головних пунктів переговорів.

Відразу ж після виходу публікації, папери Adobe підскочили в ціні на 12%, потім через годину ще на 5%. На вчорашній торговельній сесії паперу Adobe теж показували зростання, хоча за весь час з початку 2010 року вони просіли в ціні на 22%.

Нагадаємо, що раніше між компаніями Adobe і Apple виникла напруженість після серії звинувачень в адресу один одного на грунті перенесення технології Flash на платформу iPhone. 9 вересня Adobe частково виграла в цій суперечці, коли Apple дозволила постачання розробок ніби Flash на iPhone c юридичної точки зору. Проте технічна співпраця між компаніями не налагоджена досі.

Сама Apple говорить, що для реалізації відео в інтернеті вважає перспективнішим формат HTML5.

На зустрічі між компаніями Adobe і Microsoft також обговорювався варіант тісної співпраці і координації дій відносно політики Apple на цифровому ринку. Аналітики відмічають, що вже зараз капіталізація Adobe складає 15,1 млрд доларів.

CyberSecurity.ru