Mail: info@umvs.rv.uaМобільні телефони від Facebook з’являться в 2011 році

07:22, вересня 24, 2010

Мобільні телефони під торговельною маркою Facebook можуть з'явитися у продажу в 2011 році, повідомляє видання Bloomberg, посилаючись на інсайдерску інформацію. Пристрої створюватимуться американською компанією в співпраці зі своїм давнім партнером — британським виробником недорогих смартфонів INQ Mobile.

За даними Bloomberg, зараз Facebook працює відразу над двома пристроями, одне з яких буде QWERTY -комунікатор з сенсорним екраном, що нагадує популярні моделі BlackBerry, а друге — тачфон на кшталт Apple iPhone. Обидва гаджети функціонуватимуть під управлінням операційної системи Google Android.

У Європі соціальні смартфони з'являться в мережах декількох операторів зв'язку вже в березні або квітні 2011 року. У США новинки поширюватимуться тільки через точки продажів компанії AT&T ближче до кінця літа (вартість апаратів разом з тарифним планом імовірно буде не вища $100). Втім, як стверджують інсайдери, керівництво AT&T ще не дало свою остаточну згоду на участь в проекті.

Очікується, що брендовані телефони Facebook матимуть тіснішу інтеграцію з численними сервісами соціальної мережі, ніж сучасні смартфони, оснащені відповідними клієнтськими застосуваннями.

Нагадаємо, чутки про те, що компанія Марка Цукерберга працює над мобільними телефонами, уперше з'явилися кілька днів тому, і представники Facebook вже встигли спростувати цю інформацію. За їх словами, зараз найбільша у світі соціальна мережа не зацікавлена в створенні яких-небудь мобільних пристроїв. Втім, компанія не стала заперечувати свої партнерські стосунки з компанією INQ Mobile, яка вже давно виробляє телефони зі вбудованими додатками Facebook, Twitter і інших подібних сервісів.

Infox.ru