Mail: info@umvs.rv.uaНазвана найпопулярніша вірусна реклама 2010 року

10:35, грудня 17, 2010

Рекламні ролики Old Spice зайняли чотири місця в десятці найпопулярнішої вірусної реклами 2010 року. Про це повідомляє портал Advertising Age, який і склав рейтинг. Рекламу для Old Spice розробило агентство Wieden+Kennedy.

На першому місці списку виявилося рекламне відео 'Old Spice — Responses", на другому — ролик 'Old Spice — Odor Blocker", на сьомому -" Old Spice — The Return of The Man Your Man Could Smell Like".

Четверту строчку рейтингу зайняло відео 'Old Spice — The Man Your Man Could Smell Like". Цей ролик, який з середини жовтня подивилися на YouTube вже майже 24,5 мільйона користувачів, навіть спародіював дитячою освітньою передачею 'Вулиця Сезам".

У десятку кращої вірусної реклами від Advertising Age також потрапили відео компаній Doritos, Nike, DC Shoes, Pepsi, E — Trade і бренду Gillette. Як відмічає видання, всього десять кращих вірусних роликів з початку поточного року зібрали близько 320 мільйонів переглядів, або на 63 відсотки більше, ніж минулого року (196 мільйонів переглядів).

Lenta