Mail: info@umvs.rv.uaНезвичайний магазин Adidas для любителів бігу

17:43, серпня 16, 2010

Протягом теми підвищення лояльності споживачів до бренду, пропонуємо вашій увазі оригінальну ідею по просуванню спортивного бренду Adidas, який відкрив не зовсім звичайний магазин в Токіо.

Незвичність цього магазину знаменитого бренду полягає в тому, що він більше нагадує міський спортивний клуб для любителів бігу ніж звичайну торговельну точку.

Розташований цей магазин недалеко від Імператорського палацу (Imperial Palace), що стоїть в оточенні величезного парку, який давно є улюбленим місцем бігунів з усього Токіо.

Магазин для любителів бігу Adidas Runbase обладнаний 16 душовими кабінками, 248 ящиками для зберігання, які пропонуються в оренду любителям бігу. Більше того, магазин пропонує своїм покупцям узяти на прокат спортивний одяг і взуття, яке краще всього підходить для занять бігом.

Продавці-консультанти магазину Adidas Runbase завжди готові поділитися радою і порекомендувати клієнтам найзручніший варіант кросовок, леггинсов, брюк і майок.

Цікаво, що спортивний одяг можна міняти хоч щодня, тестуючи різні колекції і моделі перед купівлею.

Зважитися на такий лояльний варіант взаємодії зі своїми покупцями може далеко не кожен бренд. Це доля дійсно сильних компаній, абсолютно упевнених в найвищій якості свого товару. Але і нагорода за таку лояльність до покупців досить велика — покупці готові платити тим же, любов'ю і вірністю до бренду, який пропонує їм якісний товар, професійний підхід і комфорт і турботу, роблячи їх щасливими.

1000ideas.ru