Mail: info@umvs.rv.uaПредставлена нова версія Twitter

10:48, вересня 15, 2010

Сервіс мікроблогів Twitter представив оновлену версію власного сайту. Редизайн включає як зміну розташування деяких традиційних розділів, так і новинки, повідомляється в блозі Twitter.

Основна зміна торкнулася стрічки повідомлень користувача. Тепер над нею розташовуються кнопки пошуку (Searches), списків підписки (Lists), а також ретвітів (Retweets) і згадок (Mentions). При цьому сама стрічка доповнена механізмом 'нескінченної" прокрутки. Тепер користувачам сайту Twitter не треба натискати на кнопку More для того, щоб побачити додаткові записи.

При натисненні на окремий запис в Twitter в правій частині екрану користувача з'являється окрема контекстна панель. Залежно від утримування запису на цій панелі відображуються ретвіти цього повідомлення, інші записи користувача, що залишив її, або, наприклад, карта місцевості, звідки вона була залишена.

У новій версії Twitter поліпшив перегляд відеороликів і фотографій, посилання на яких додаються в повідомлення. Так, безпосередньо на сайті можна переглядати відео з YouTube, Vimeo, Ustream і Justin.tv. Також Twitter може показувати фотографії з сервісу Flickr, TwitPic і інших ресурсів.

Оновлена версія Twitter стане доступна для користувачів протягом декількох тижнів. Як відзначається в блозі, спочатку у користувачів буде можливість перемикатися між новим і старим Twitter. Надалі на новий сайт будуть переведені усі користувачі.

lenta.ru