Mail: info@umvs.rv.uaПрибутки від реклами в інтернеті в США встановили новий рекорд

11:51, листопада 19, 2010

У третьому кварталі 2010 року американські компанії продали реклами в інтернеті на 6,4 мільярда доларів, що є новим квартальним рекордом за всю історію інтернету. Про це говориться в прес-релізі Бюро інтерактивної реклами (Interactive Advertising Bureau, IAB), яке займалося підрахунками разом з аудиторською компанією PriceWaterhouseCoopers (PWC).

В порівнянні з аналогічним періодом 2009 року прибутки від реклами в інтернеті виросли на 17 відсотків. У IAB вважають, що рекламодавці все більше орієнтуються на інтернет-рекламу, оскільки з її допомогою легше отримати контакт із споживачами. У PWC, у свою чергу, відмічають, що цифри наочно показують, що багато споживачів відходять від традиційних медіа в інтернет.

За попередніми прогнозами, які були опубліковані на початку 2010 року аналітиками Outline Incorporated, витрати на інтернет-рекламу в США повинні перевищити витрати на друкарські види реклами.

В середині 2009 року повідомлялося, що інтерактивна реклама в США забезпечує економічну діяльністю на загальну суму в 300 мільярдів доларів (2,1 відсотки від ВВП США). До таких висновків прийшли в Гарвардській школі бізнесу.

lenta