Mail: info@umvs.rv.uaСоціальна реклама змусить естонців замислитися про толерантність

13:13, жовтня 12, 2010

Замислитися про гомофобію і расизм пропонує соціальна рекламна кампанія, яка проходить в декількох великих містах Естонії у рамках проекту 'Відмінності збагачують".

На думку організаторів кампанії, звернути увагу на ці питання треба зараз, поки вони не переросли в проблеми національного масштабу, передає естонський портал Novosti.

Що якщо твоя сестра народить чорношкіру дитину, син захоче одружуватися на чоловіку, або — що якщо твій колега — мусульманин? Над такими питаннями закликають поміркувати перехожих напису на яскравих плакатах соціальної рекламної кампанії.

Проте проблема не лише в соціальному відношенні, але і в юридичному, вважає глава Товариства захисту прав ЛГБТ Реймо Метс. У цьому, за його словами, Естонія відстає від сусідніх країн Євросоюзу.

'"На сьогодні очевидно, що в естонському законодавстві є діра, оскільки немає закону про партнерство. Нехай Естонія не дозволяє гомосексуальні шлюби, але у Фінляндії можна укласти договір про партнерство", — відмітив голова правління Товариства захисту ЛГБТ Реймо Метс.

Соціальну кампанію проти расизму і гомофобії проводить Інститут права Талліннського технічного університету на засоби Єврокомісії і Міністерства соціальних справ.

gay.ru