Mail: info@umvs.rv.uaСталі відомі імена найбільших рекламодавців Google AdWords

15:04, вересня 09, 2010

У руки журналістів потрапив документ із списком видатних рекламодавців сервісу Google AdWords за червень 2010 року.

Із-за витоку даних з Google журналістам сталі відомі компанії — видатні рекламодавці на сервісі контекстної пошукової реклами AdWords за червень 2010 року. Список компаній з вказівкою засобів, вкладених ними в рекламу на Google, привів журнал Advertising Age.

На першому місці по числу вкладених грошей виявився американський оператор стільникового зв'язку AT&T Mobility — він витратив на рекламу в AdWords $8,08 млн. Можливо, це пов'язано з виходом в червні 2010 року iPhone 4, який продавався з контрактом цієї компанії.

Друге місце зайняла освітня корпорація Apollo Group з $6,67 млн, третє місце — туристичний сайт Expedia, що витратив на рекламу $5,95 млн. Далі слідують сервіс інтернет-торгівлі Amazon ($5,85 млн), аукціон eBay ($4,25 млн), нафтогазова компанія BP ($3,59 млн), система бронювання номерів готелях Hotels.com ($3,3 млн), мережа універмагів JC Penney ($2,46 млн), соціальний сервіс Living Social ($2,29 млн) і постачальник систем безпеці ADT Security ($2,19 млн).

Відмітимо, що в червні список компаній, дохід яких безпосередньо залежить від кількості відвідувань їх сайту (наприклад, Expedia, Amazon, eBay і так далі), був доповнений компанією BP, яка звернулася до AdWords не в гонці за відвідувачами, а з метою 'зберегти лице" після квітневої катастрофи в Мексиканській затоці. Так, в червні BP витратила на рекламу в AdWords $3,59 млн, а двома місяцями раніше — всього $57 тис.

На початку червня експерти піддали BP критиці за політику 'управління репутацією" в Інтернеті. Вони заявили, що гроші, які компанія витратила на пошукову рекламу, було б доцільніше пустити на ліквідацію наслідків аварії на буровій платформі.

Проте з'ясувалося, що вести справи успішно можна і не удаючись до допомоги AdWords. Наприклад, Apple, що випустила в червні свій новий смартфон iPhone 4, витратила на AdWords менше $1 млн, а популярні General Motors, Disney і BMW — менше $500 тис.

ruformator.ru

Сумки Celin из Европы в этом магазинеhttp://brendmag.com.ua/shop/category/82-sumki-celine.html . заявление об отказе от иска