Mail: info@umvs.rv.uaСвітлана Лобода приєдналася до кампанії “Я проти насильства”!

09:16, серпня 19, 2010

Популярна українська співачка Світлана Лобода приєдналася до кампанії 'Я проти насильства"!.

'"Це жахливо! Моя команда також виступила з  соціальною ініціативою 'Скажи 'ні" насильству в сім'ї", яка спрямована якраз на допомогу тим жінкам, які випробували або випробовують на собі насильство. Тому природно я підтримую такі акції, як Всеукраїнська кампанія, що проходить зараз, проти домашнього насильства. Щодня нам пише по декілька десятків жінок, які страждають від домашнього насильства і бояться що-небудь змінити у своєму житті. Наша головна мета — звернути якомога більше уваги на цю проблему товариства і зробити так, щоб жінки не боялися говорити про це, щоб неодмінно зверталися в служби допомоги і знали, що вони не одні. Домашнє насильство — це проблема товариства, з якою треба боротися. Сім'я — приклад для дітей, а вона повинна тат щасливої"!, — сказала Світлана Лобода.

Нагадаємо, раніше до цієї кампанії приєднався відомий український виконавець, лідер групи 'НеДіля" Едуард Приступа, відомий під псевдонімом Діля, група С. К.А.Й., а також співачки Катерина Бужинська, Руслана, Оксамита, Марина Одольска, Lilu.

Інформаційна  кампанія  'Я проти насильства"!, ініційована Міністерством сім'ї, молоді і спорту і програмою Європейського Союзу 'Права жінок і дітей в Україні", пройде упродовж серпня по усій Україні. Метою кампанії є зміна стереотипів про те, що домашнє насильство повинне залишатися за закритими дверима.

Акцію підтримують також відомі особи України і громадські діячі. У рамках акції поширюються браслети з написом 'Я проти насильства", а також інформаційні картки, на яких вказані телефони гарячої лінії по запобіганню насильству.

Також по Україні розміщена зовнішня реклама на підтримку акції і проводиться інформаційна кампанія в ЗМІ.

ukranews.com