Mail: info@umvs.rv.uaТоп- 10 найпопулярніших кольорів авто

12:24, жовтня 07, 2010

Сріблястий в поточному році визнаний найпопулярнішим автомобільним кольором у світі, говориться в звіті одного з видатних виробників і постачальників фарб компанії PPG Industries. Це звання колір утримує упродовж останніх десяти років. Перше місце з сріблястим в поточному році розділив темно-сірий, популярність якого в Північній Америці в порівнянні з показниками минулого року зросла майже на десять відсотків. Другу позицію зайняв білий і чорний колір — 18 відсотків автомобілів було куплено в США саме в такому розфарбовуванні. На третій і четвертій строчці — червоний і синій. А п'яте місце розділили коричневий, золотистий, помаранчевий і жовтий кольори. У них було забарвлено близько восьми відсотків машин, проданих в 2010 році в США.

Найменший попит як і раніше мають зелені автомобілі — їх доля не перевищує чотирьох відсотків. Для порівняння, 16 років тому у американців найбільший попит мали машини саме такого відтінку, а в білий і сріблястий забарвлювалося тільки близько восьми відсотків автомобілів.

У Європі і Азії переваги покупців схожі з американськими. Перше місце за популярністю також займають сріблясті машини, а друге і третє — чорні і білі.

www.autoconsulting.com.ua