Mail: info@umvs.rv.uaУ довічній гарантії Opel розбереться суд

09:20, серпня 31, 2010

Німецький Центр по захисту від недобросовісної конкуренції (Wettbewerbszentrale) подав до суду на автовиробника Adam Opel GmbH, що належить американському концерну General Motors Co., звинувачуючи його в недобросовісній рекламі, що обіцяє довічну гарантію на автомобілі, повідомляє The Wall Street Journal.

На початку серпня Opel оголосив про надання довічної гарантії на усі свої нові автомобілі і запустив відповідну рекламну програму, розраховуючи повернути собі розташування покупців і наростити ринкову долю. Втім, довічною ця гарантія могла бути визнана тільки з великою натяжкою. Вона поширюється лише на основні вузли, такі як двигун, коробка передач, електроніка і рульове управління. Крім того, зберігається обмеження гарантії по пробігу — 160 000 км.

Центр по захисту від недобросовісної конкуренції розцінив цю ініціативу Opel як спробу обману споживачів. Його представники зажадали від автовиробника в строк до 19 серпня припинити відповідну рекламну кампанію, інакше погрожуючи звернутися до суду. Після того, як термін вийшов, а Opel і Wettbewerbszentrale не вдалося досягти компромісу в ході переговорів, останній звернувся до суду.

Opel наполягає на своїй правоті, стверджуючи, що належним чином інформує споживачів про обмеження довічної гарантії. Центр по захисту від недобросовісної конкуренції визнає, що на розгляд цієї справи в суді можуть піти роки.

Ведомости