Mail: info@umvs.rv.uaУ Києві з’явилася реклама з двійником доктора Хауса

11:21, листопада 04, 2010 У Києві з'явилася реклама, на якій зображений двійник британського актора Х'ю Лорі в образі доктора Хауса. Про це повідомляє маркетинговий портал Marketing Media Review. Реклама українського інтернет-провайдера Vega була розміщена на вулицях міста восени цього року.

Як відмічає MMR, представники компанії Vega заперечують схожість чоловіка, що знявся в рекламі, з популярним актором. За їх словами, в рекламі не використовувалися ні фотографії Лорі, ні образ доктора Хауса. При цьому вони відмітили, що 'можливо, на перший погляд, має певну схожість з вказаним персонажем".

Права на це зображення має рекламне агентство Diyes, яке, у свою чергу, уклало договір з людиною, що бере участь в зйомках. Проте, на думку експертів, ця реклама порушує права Х'ю Лори, а також авторські права творців серіалу 'Доктор Хаус".

Перша серія американського телесеріалу 'Доктор Хаус" була показана в листопаді 2004 року. 'Доктор Хаус" був визнаний найпопулярнішим серіалом у світі в 2008 році: його телеаудіторія тоді склала 81,8 мільйона чоловік. У 2006 і 2007 роках Хью Лорі отримав 'Золотий глобус" як кращий актор драматичного серіалу.

lenta