Mail: info@umvs.rv.uaУ київських кафе і барах заборонять палити

12:51, листопада 22, 2010

Куріння в київських кафе, барах і нічних клубах буде дозволено тільки на літньому майданчику або в спеціальній закритій кімнаті без столиків.

Ініціатори рішення — глава постійної комісії Київради з питань культури і туризму Олександр Бригинец і секретар комісії з питань сім'ї, молоді і спорту Віктор Гринюк.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в прес-службі А. Бригинця, прийняти таку норму закладам запропонують добровільно натомість на пільги від київської влади.

'Норма, коли є зали для тих, що палять і некурящих недостатня, адже в зали для тих, що палять не заборонений вхід неповнолітніх. Крім того, такі зали візуально не завжди відокремлені від громадських місць, а значить, куріння в них є курінням в громадському місці. Крім того, некурящі не захищені від пасивного куріння", — відмітив А.Бригинець.

За його словами, до Евро-2012 майже усі кафе, ресторани і нічні клуби могли б працювати за такими правилами. 'Якщо наш проект буде прийнятий, такі заклади матимуть на вході відмітний знак, вони потраплять в список об'єктів, рекомендованих туристам. Крім того, вони матимуть пільги на вуличну рекламу своїх закладів і, сподіваємося, що меньше платитимуть в місцеві збори", — додав депутат Київради.

А. Бригинец також відмітив, що кафе і бари, в яких можна буде палити в середині, якщо і залишаться, то тільки на околицях столиці.

liga.net