Mail: info@umvs.rv.ua“У Контакті” опитає користувачів

07:37, вересня 29, 2010

'У Контакті" створила новий віджет, який дозволить розробникові будь-якого сайту вбудувати у свою сторінку опитування і дізнаватися думку тієї частини відвідувачів сайту, яка зареєстрована 'В Контакті".

Соціальна мережа 'В Контакті" створила ще один віджет для сторонніх сайтів — віджет для проведення опитувань. Вставивши в код веб-сторінки декілька рядків коду, розробник може провести опитування серед своїх читачів і користувачів, зареєстрованих 'В Контакті" (віджет побачать і ті, хто не зареєстрований в соцмережі, але їх дії ніяк не будуть враховані).

Користувач, що проголосував в опитуванні, може за власним бажанням сповістити про це своїх друзів, повідомивши про голосування в статусі натисненням відповідної кнопки. Таким чином у того, що опитує є можливість отримати більшу кількість голосів і зібрати точнішу статистику.

Віджети опитувань самі по собі не є чимось новим і існують досить давно. Проте це перша реалізація такого віджета великою соціальною мережею: подібного рішення немає ні у Facebook, ні у російських конкурентів 'В Контакті".

Це не перший віджет, розроблений 'В Контакті", — раніше соцмережею був представлений віджет коментарів, кнопка 'Мені подобається" і інструмент зв'язку сайтів з групою 'В Контакті". Як повідомив керівник прес-служби компанії Владислав Циплухін, до кінця тижня 'В Контакті" представить ще один віджет для сторонніх сайтів. Подробиць не повідомляється, проте відомо, що він буде пов'язаний з платіжною системою соціальної мережі.

Микола Двас, ruformator.ru