Mail: info@umvs.rv.uaУ рекламі показали серце доктора Хауса

08:30, серпня 31, 2010

Телекомпанія FOX запустила рекламну кампанію сьомого сезону серіалу 'Доктор Хаус", повідомляє новинний портал AceShowbiz. На постерах актор Х'ю Лорі лежить на лікарняній кушетці з розрізом в ділянці серця. Його зображення супроводжує напис 'Love/sick" (Любов/хворий).

Як відмічає портал, рекламна кампанія посилає до любовної лінії сюжету серіалу. Можна припустити, що в нових серіях акцент буде зроблений на стосунках доктора Хауса з його колегою Лізою Кадді. У кінці шостого сезону у головних героїв почався роман.

У рекламі шостого сезону Х'ю Лорі по спіралі обвивали двох пітонів. Крім того, до спини актора прикріпили крила. Його зображення імітувало магічний жезл кадуцей, який в США є символом медицини.

Світова прем'єра нового сезону відбудеться 20 вересня.

Перша серія американського телесеріалу 'Доктор Хаус" була показана в листопаді 2004 року. Серіал неодноразово отримував нагороди 'Емі" і 'Золотий глобус". 'Доктор Хаус" був визнаний найпопулярнішим серіалом у світі в 2008 році: його телеаудіторія тоді склала 81,8 мільйона чоловік. У 2006 і 2007 роках Хью Лорі отримав 'Золотий глобус" як кращий актор драматичного серіалу.

Lenta