Mail: info@umvs.rv.uaУ соціальній рекламі показали секс в Чорнобилі

12:35, жовтня 12, 2010

Рекламне агентство Leo Burnett Ukraine випустило ролик, створений у рамках соціальної кампанії для фонду 'Діти Чорнобиля". Відео було викладене рекламним порталом 'AdMe-Украина" на відеохостингу YouTube.

ео зображена пара в захисних костюмах, яка гуляє, тримаючись за руки, по порожньому місту. Закохані зупиняються, щоб поцілуватися, а потім починають займатися любов'ю.

Уся кампанія із слоганом 'Любов не зупинити" присвячена майбутньому тих, хто постраждав із-за аварії в Чорнобилі. Як відмічає портал, рекламники вирішили показати не минуле і саму катастрофу, а ті почуття, які 'діти Чорнобиля" ще зможуть випробувати. Кампанія закликає підтримувати різні програми фонду для допомоги хворим дітям.

У кінці вересня агентство випустило у рамках цієї кампанії принт. Авторами фото і відео стали український художник Ілля Чичкан і польський художник Петро Вижиковски.

Як відмічає український новинний портал 'Кореспондент", ця реклама брала участь в Київському рекламному фестивалі, проте не завоювала ніяких призів.

Аварія на Чорнобильській АЕС сталася 26 квітня 1986 року. В результаті вибуху і викиду радіоактивних речовин, загинули майже 4 тисячі чоловік. Радіоактивному зараженню піддалися декілька областей України, РРФСР і Білорусії. Усі жителі міста були евакуйовані, проте деякі з них потім повернулися назад.

Lenta