Mail: info@umvs.rv.uaУ Варшаві представили талісман Євро-2012

10:32, листопада 17, 2010

У Варшаві в Польському національному театрі 16 листопада відбулася презентація офіційного талісмана чемпіонату Європи по футболу 2012 року, який прийматимуть Україна і Польща. Про це повідомляє інформаційний центр 'Україна-2012″.

Талісманом чемпіонату стали футболісти-близнюки, одягнені в національні кольори країн. Відповідно, чоловічок, що представляє Україну, одягнений в жовто-синю форму, а Польщу — в біло-червону.

У церемонії представлення талісмана брали участь виконавчий директор UEFA Events Девід Тейлор і директор турніру Мартін Каллен. Символи були розроблені за участю компанії Warner Bros, яка створювала талісмани і для двох останніх чемпіонатів.

Імена для талісманів вибиратимуть жителі обох країн. Для цього буде проведено спеціальне голосування. У справжній момент визначені три варіанти імен, за один з яких можна віддати свій голос, — Славек і Славко, Семко і Стримко, Клемек і Ладко.

За даними газети 'Сьогодні", на Україні одночасно проходить конкурс на неофіційний 'народний" талісман. До кінця року українці вибиратимуть" звірятка, яке є в українській фауні". Це стало головним вимогою до неофіційного талісмана. З подібною ініціативою виступив віце-прем'єр України Борис Колесников, що відповідає за підготовку країни до чемпіонату Європи. Конкурс стартував 5 листопада.

Нагадаємо, що 4 листопада в Києві пройшла презентація логотипу України, який був створений спеціально для чемпіонату Євро- 2012. Ним став соняшник, символізуючий тепло і гостинність країни-хазяйки. 14 грудня 2009 року в Києві представили логотип самого турніру.

Матчі чемпіонату Європи по футболу 2012 року проходитимуть в чотирьох українських містах (Київ, Львів, Донецьк і Харків) і чотирьох польських (Варшава, Познань, Вроцлав і Гданьськ). Фінал турніру відбудеться в Києві.

lenta.ru