Mail: info@umvs.rv.uaВ Івано-Франківську проти звукової реклами

13:37, серпня 26, 2010

Бій звуковій рекламі і розклеєним оголошенням оголосив міський рекламно-інформаційний центр. Мовляв, зараз центр міста страждає від перенасичення звуками, переважна більшість яких — це звукова реклама. Сам же Івано-Франківськ перетворився на місто приватних оголошень і реклами на листівках, які розклеюють скрізь, — від електричних стовпів до дверей під'їздів. Усе це, говорять в рекламно-інформаційному центрі, порушує норми розміщення реклами в місті. Тому порушників вирішили штрафувати на суму від 360 до 1700 гривен.

ний фонтан, рекламний екран і декілька динаміків, з яких лунають різноманітні оголошення, — усі ці звуки щодня накладаються один на одного, перетворюючись на невиразний гул. Той, хто проходить через Вічевий майдан, стає вимушеним заручником звукових хвиль. Директор рекламно-інформаційного центру Вікторія Шахоріна говорить: звукова реклама повинна звучати тільки з дозволу виконкому, і то в певних межах.

Про межі розповідають в міській санстанції. Говорять, в житлових, виробничих приміщеннях і біля захищених зон, тобто біля шкіл і лікарень, рівень звуку не повинен перевищувати 40 децибел вдень і 30 вночі. З порушниками звукових норм спочатку проводитимуть роз'яснювальну роботу. Якщо реклама і далі звучатиме на повну, право на її існування можна оскаржити в суді. Ще одна проблема — реклама на стовпах, огорожах і під'їздах. Вікторія Шахоріна говорить: з такою рекламою збираються боротися за допомогою штрафів. Чималі суми планують стягувати з об'єктів, які себе рекламують.

est.ua