Mail: info@umvs.rv.uaЗаступник головного редактора Forbes в Росії очолив журнал в Україні

07:09, листопада 05, 2010

Перший номер українського Forbes вийде в березні 2011 року. Видавати журнал за ліцензією буде Український Медіа Холдинг (Ukrainische Medien Holding)

Очолить журнал Володимир Федорин, він обійме посаду головного редактора Forbes вже 1 грудня 2010 року, говориться в повідомленні Українського Медіа Холдингу. До недавнього часу Федорин працював першим заступником головного редактора Forbes в Росії, а до цього репортером, редактором відділу політики і економіки, заступником головного редактора ділової газети 'Відомості", заступником головного редактора  ділового тижневика SmartMoney.

'Мене надихає можливість познайомити українських читачів з найцікавішим діловим журналом у світі. Forbes — журнал для незалежних, сильних людей. Вірю, що він буде потрібен в Україні", — сказав Володимир Федорин.

'Завдання UMH зробити Forbes найуспішнішим діловим журналом на українському ринку з самими кращими показниками довіри читачів і рекламними прибутками протягом 3 років", — заявив президент компанії Борис Ложкин.

Як повідомляв раніше німецький портал new — business.de, ліцензія на українське видання пропонувалася також і німецькому медіаконцерну Axel Springer AG. Але німці, які не проявляли особливої активності в Україні, не наважилися на цей крок, повідомляє джерело порталу. Тим часом, Springer вже видає Forbes в Росії і в Польщі.

Media-Day.ru