Mail: info@umvs.rv.uaЗМІ України погрожують страйком

08:21, серпня 19, 2010

'Незважаючи на численні звернення українських і міжнародних журналістських організацій про порушення прав журналістів і випадки перешкоди їх професійної діяльності, українська влада в особі Президента Віктора Януковича, офіційно роблячи заяви про підтримку свободи слова, насправді, зайняла відсторонену позицію і ігнорує законні вимоги журналістів відносно їх права на професію. Кількість випадків перешкоди журналістської діяльності, фактів цензури, різного роду тиску на окремих журналістів і творчі колективи постійно росте", — констатують автори заяви.

Рух також нагадує про те, що під загрозою закриття виявилися телеканали Ш, 5 канал і ТРК Чорноморська, на яких здійснюється тиск з боку силових органів.

'Рух 'Стоп цензурі" нагадує про рекомендацію міжнародних журналістських організації 'Репортери без меж", 'Міжнародного інституту преси", інших міжнародних інститутів, відомих громадських і політичних діячів відносно наявного конфлікту інтересів і неможливості поєднання керівником Служби Безпеки України Валерієм Хорошковським посад в силовому відомстві і в найбільшому медіахолдингу, який контролює значний об'єм телевізійного ефіру в країні", — нагадують в 'Стоп Цензурі".

Правда України