Mail: info@umvs.rv.ua21% українців купують товари і послуги через інтернет

10:19, червня 14, 2010

21% українців купують товари або послуги через інтернет. Про це свідчить дослідження, проведене Київським Міжнародним Інститутом Соціології за ініціативою веб-агентства Kensu Interactive.

Найбільш популярними соціальними мережами серед респондентів, які користувалися Інтернет упродовж останніх 30 днів, виявилися Vkontakte.ru — 47%  і Odnoklassniki.ru — 45%.

Для пошуку новин і іншої інформації респонденти найчастіше звертаються до пошукових систем Google.com.ua — 49% і Yandex.ru — 30%.

За результатами дослідження 56% українців віком від 18-25 років, що проживають в міській місцевості, користувалися Інтернетом упродовж останніх 30 днів. А серед респондентів віком 18- 25 років цей показник ще вищий — 72%. Найактивнішими ж користувачами Інтернету виявилися жителі Центральних  регіонів.

Опитування проходило серед населення віком від 18 до 45 років, які проживають в 75 населених пунктах (міста і смт) в усіх областях України і Автономної республіки Крим. В ході польового етапу було опитано 628 респондентів. Така вибірка, на думку експертів, є репрезентативною для цієї вікової категорії, а допустима похибка даних не перевищує 3,3%.

mmr.net.ua