Mail: info@umvs.rv.ua5 способів підвищити продуктивність роботи

10:28, квітня 01, 2010

Що ви робите в даний момент?

Ймовірно, ви якраз дісталися до середини виконуваного проекту, і урвалися всього на п'ять хвилин, щоб перевірити свій Twitter або поміняти статус на Facebook. Ваш погляд впав на посилання на цю статтю, і ви вирішили, що вам буде украй корисно дізнатися, як впоратися з перешкодами в роботі. Пара хвилин — і ви повністю відволіклися від роботи!

Це нормально. Усі ми, час від часу відволікаємося від роботи. Різниця між вами і іншими людьми, що легко відволікаються від роботи, полягає в тому, що ви хочете позбавитися від цієї звички. Ми пропонуємо вам п'ять підказок, які допоможуть вам в цьому. У коментарях до статті розкажіть усім про те, яку з цих підказок ви збираєтеся використовувати в першу чергу. Цілком можливо, що саме це буде корисним більшості з нас!

Усім нам потрібний спосіб боротьби з перешкодами, що знижують продуктивність праці. Пропоновані нижче п'ять підказок допоможуть вам здолати проблему відвернення уваги і збільшити щоденну продуктивність.

1. Плануйте перерви

Хвилини, які ви витрачаєте на те, що відволікає вас від роботи, є частиною вашого життя, точно так, як і власне робота. Відноситеся до них з такою ж пошаною! Планування перерв, особливо в ті дні, коли ви знаходитеся в цейтноті (недолік часу для обдумування ходів в шахах), допоможе вам уникнути вигорання і добитися успіху.

- Не чекайте стану повної зношеності. Плануйте перерви, навіть якщо вони будуть дуже короткими. Так ви зможете підживлювати свою енергію, і не почуватимете себе повністю спустошеним.

- Дотримуйтеся графіка. Якщо ви планували 5-хвилинну перерву в 12.00, встаньте з-за столу в 12.01. Те ж саме торкається і закінчення перерв. Дотримуйтеся складеного графіка, і ви зрозумієте, що вам стало легше дотримувати робочий режим, не втрачаючи темпу.

- Перерва покликана допомогти вам відновитися. Базікання з приятелем про виконуваний проект в мережі не рахується перервою. Це — чергова перешкода. Протягом перерви вам слід не порушувати хід ваших думок, а відновлювати ваші енергетичні запаси.

2. Плануйте перешкоди

У вас постійно виникатиме необхідність зробити терміновий дзвінок, у вашому будинку може статися потоп, ваш домашній улюбленець може побажати вистрибнути з вікна. Перешкоди в роботі трапляються у усіх. Наступні прості дії допоможуть вам справлятися з ними, не втрачаючи робочого темпу:

- Визнайте факт настання перешкоди. Найвдаліші перешкоди — це ті, які ми помічаємо. Найневдаліші — ті, які заходять в двері, не постукавши, і проливають каву на важливі документи. Неважливо, що саме сталося, вам не варто розстроюватися. Якщо ви кожного разу так поступатимете, вам буде набагато складніше повернутися до роботи після того, як перешкода зникне.

- Зафіксуйте ідею. Після того, як телефон задзвонив вперше, або тоді, коли ви дозволили увійти до вашого кабінету людині, що постукала, у вас є шанс зафіксувати момент, в який вас перервали. Частиною планування перешкод є постійна наявність клейких листків або спеціальної комп'ютерної програми, де ви можете зробити позначки, перш ніж телефон задзвонить утретє, або ваша кішка вирішить знову стрибнути з балкона.

- Скоротите вашу безпосередню участь. Багато перешкод вимагають дещо більше уваги, чим просто відповідь на питання. Клієнти, партнери, чоловіки і дружини, друзі — усі ці люди чекають від вас дій, не просто розмов. Хитрість збереження продуктивності за наявності перешкод полягає в плануванні ваших наступних дій. Якщо другу потрібні коментарі за його проектом, скажіть йому, що будете раді допомогти через 20 хвилин після того, як закінчите власний. Виконуйте ці обіцянки, і люди шануватимуть вас за уміння ставити межі.

3. Контролюйте інформацію, що входить

Ви почуваєте себе більш значущим, якщо залишаєтеся на зв'язку весь день. Вам подобається відповідати на електронні повідомлення протягом пари секунд після їх отримання. Але яка ціна такої швидкості? Забудьте про щасливі моменти, які ви переживаєте, дивлячись на екран або відповідаючи на дзвінок. Як щодо ідей, які так і не спадають вам на думку просто тому, що у вас немає часу подумати?

- Вимкнете звук вашого iPhone і заховайте його.

- Плануйте телефонні дзвінки, щоб у вас була як мінімум година повного мовчання в день.

- Обмежте кількість часу на перевірку електронних повідомлень і по можливості скоротите їх об'єм.

- Якщо вам необхідно використовувати Facebook або Twitter, робіть це протягом запланованих перерв. Не дозволяйте нудьгуючому власникові магазину з Сибіру відвернути вас від роботи його злими відповідями в Twitter!

4. Усвідомлюйте свою зону продуктивності

Коли ви працюєте найбільш продуктивно? Пік вашої продуктивності доводиться на ранок, але вдень ваш темп сповільнюється? Або ж найкращий результат ви видаєте пізно вночі, будучи в повній самотності? Більшість з нас можуть виділити лише пару годин протягом дня, коли ви здатні працювати з максимальною віддачею. Цей годинник я називаю 'зоною продуктивності". (Моєю особистою зоною продуктивності є годинник перед обідом, після чашки міцного чаю.) Визначення часу вашої найкращої продуктивності може відняти деякий час, але що робити після того, як ви його визначили? Охороняйте цей годинник з усією жорсткістю. Якщо ви знаєте, що ви працюєте продуктивно при певних обставинах, і можете донести цю думку до оточення, у вас є непоганий шанс, що до вас прислухаються.

5. Збільште кількість особистого часу

Одним з найбільш неприємних елементів перешкод є те, що у нас майже ніколи немає на них часу. У поспіху, супроводжуючому виконання проектів і просування ідей, ми упускаємо можливість приємно поговорити з друзями і надихнутися приємними речами. Якщо ви маєте в розпорядженні велику кількість часу на реалізацію проектів з високою якістю, протягом якої ви можете дозволити собі відволіктися і відновитися, ви не вважатимете ці моменти перешкодами. Врешті-решт, ви із запланували.

habrahabr.ru

5 Ways to Manage Distractions for Increased Productivity

Запчасти для бензопилы Stihl запчасти для бензопил Stihl. . Чистка iPhone от воды по выгодным ценам!