Mail: info@umvs.rv.uaAdobe показала цифрову технологію для перегляду журналів

11:39, червня 02, 2010

Компанія Adobe представила нову технологію для перегляду цифрового контенту, за допомогою якої видавці зможуть випускати цифрові версії своїх паперових журналів. Новий видавничий інструмент був розроблений при безпосередній участі журналу Wired (видавничий дім Condé Nast) — саме цей журнал нещодавно представив свою цифрову версію для пристроїв Apple iPad, в якій використовувалася нова технологія цифрового перегляду. Червневий випуск додатка Wired Reader, побудований з використанням технології Adobe, тепер доступний для завантаження в онлайн-магазине Apple iTunes App Store.

C допомогою нової технології читачі зможуть переглядати відеоролики, слайд-шоу, панорамні зображення, переглядати контент в горизонтальному або вертикальному режимі. Додаток Wired Reader повністю використовує переваги форм-фактора планшетних пристроїв і дає читачам можливість переглядати журнал за допомогою розчерків на сенсорній панелі, і у тому числі повністю бачити вміст журналу в режимі перегляду.

Незабаром компанія має намір опублікувати програмне забезпечення на сайті Adobe Labs, що дозволить видавцям трансформувати верстання з InDesign CS5 в додатки, такі як Wired Reader. Оскільки це рішення для створення цифрових журналів тісно інтегроване з Adobe Creative Suite 5, видавці зможуть скористатися існуючими інвестиціями в організацію робочого процесу і використовувати вже наявні навички своїх дизайнерів.

Додаток Wired Reader можна придбати на сайті Apple iTunes App Store за 4,99 долара.

cybersecurity.ru