Mail: info@umvs.rv.uaApple стала найдорожчою IT -компанією у світі

11:08, травня 29, 2010

Корпорація Apple 26 травня стала найдорожчою IT -компанією у світі. По ринковій капіталізації вона обійшла Microsoft. Про це пише The New York Times.Ринкова вартість усіх акцій Apple до кінця торговельної сесії склала 222,07 мільярда доларів, а Microsoft — 219,18 мільярда доларів. Третя в числі великих IT -компаний, Google, має капіталізацію лише в 151 мільярд доларів. За останніх 12 місяців ціна акцій Apple виросла на 95 відсотків, тоді як Microsoft — на 35 відсотків.

По деяких іншим фінансовим показникам Apple як і раніше поступається Microsoft. Виручка компанії Стіва Джобса за рік склала 42,9 мільярда доларів, тоді як Microsoft виручила 58,4 мільярда доларів. Чистий прибуток Apple за останній фінансовий рік дорівнював 5,7 мільярда доларів, а Microsoft — 14,6 мільярда.

Apple в останні декілька років переорієнтовувала свій бізнес з виробництва комп'ютерів на продаж мобільних пристроїв і додатків для них. Нині виручка від продажів музики, додатків, а також мобільників і плеєрів удвічі перевершує виручку від продажу комп'ютерів.

lenta.ru