Mail: info@umvs.rv.uaAXE “Undie Run Challenge” : роздягтися і пробігтися для благої мети

12:42, травня 28, 2010

З 10 травня бренд AXE запустив в Америці безпрецедентний по сміливості і 'соціальній спрямованості" спортивно-благодійний конкурс для студентів. Ініціатива AXE 'Undie Run Challenge", анонсована нами раніше, пропонує учням американських коледжів віддати свої речі до фонду незаможних і на знак братської солідарності і підтримки 'бідних" зробити пробіжку в одному нижньому білизна.

У 'голому забігу" вже взяли участь коледжі Сіеттла, Бостона, Коледж Парку, Медісона, Лоуренса, Коламбуса, Сан-Диего, Остіна і Темпла. Останній  — коледж Темпла (штат Арізона) доки є абсолютним лідером марафону — студенти там зібрали близько 2270 кг одягу (близько 5 тисяч фунтів).

Участь AXE в цьому 'благовидному неподобстві" дуже солідна — кожній студентській 'комуні", що бере участь в забігу, бренд видає по 5 тисяч доларів на розвиток і поточні потреби.

Наступний забіг відбудеться 9 червня за участь студентів  штату Каліфорнія Санта-Барбари. За  останніми подіями конкурсу AXE 'Undie Run Challenge" можна стежити на Facebook'e — www.facebook.com/axe.

[Show as slideshow]

popsop.ru