Mail: info@umvs.rv.uaChrysler відзиває майже 600 тис автомобілів через несправність гальм і електропроводки

09:00, червня 08, 2010

Американський автогігант Chrysler відкликає майже 600 тис. автомобілів у зв'язку з несправністю гальмівної системи і електропроводки. Як мовиться в поширеному напередодні в Детройті /штат Мічіган/ заяві компанії, відгуку підлягають близько 285 тис. популярних у всьому світі мінівенів Chrysler Town & Country і Dodge Grand Caravan 2008 і 2009 років випуску.

На думку фахівців, передає ІТАР-ТАРС, ці машини мають дефект в електропроводці механізму автоматичного відкриття дверей, що може привести до мимовільного займання.

Окрім цього, Chrysler відкликає 289 тис. позашляховиків Jeep Wrangler через несправність гальм. Існує вірогідність того, що у цих машин, випущених з 2006 г по теперішній час, може витікати гальмівна рідина, вказують експерти. Це є серйозною проблемою, оскільки недолік рідини здатний привести до повної відмови гальмівної системи.

У заяві компанії відзначається, що для усунення дефектів необхідно звертатися до дилерів, у яких отримувалися ці машини. Найближчим часом усі власники тих, що підлягають відгуку автомобілів повинні отримати із цього приводу спеціальні повідомні листи з автосервісу. Ремонт робитиметься безкоштовно.

ПРАЙМ-ТАСС