Mail: info@umvs.rv.uaForbes опублікував список самих прибуткових проектів американського телебачення

08:17, травня 04, 2010

Американський журнал Forbes опублікував щорічний список самих прибуткових проектів телебачення США. Рейтинг очолив конкурс талантів American Idol, що транслюється телеканалом Fox. На півгодини ефірного часу цієї програми доводиться 8,1 мільйона доларів прибутку від розміщення реклами. Щотижнева аудиторія шоу оцінюється в 25 мільйонів чоловік.

Друге місце зайняв серіал 'Дві з половиною людини" (Two and a Half Men), кожні 30 хвилин якого приносять телеканалу CBS 3,1 мільйона доларів.

На третій позиції списку виявився серіал '24″ телеканали Fox, прибутки від якого лише небагато відстають від проекту, що зайняв друге місце. За півгодини ефірний часи '24″ приносить 3 мільйони доларів за рахунок реклами. Відзначається, що нині на Fox виходить останній сезон серіалу.

Четверте місце займає лікарська драма 'Анатомія пристрасті" (Grey's Anatomy). Кожні 30 хвилин цієї програми приносять телеканалу ABC 2,8 мільйона доларів. П'ята строчка рейтингу дісталася науково-фантастичному серіалу 'V", який також транслюється на ABC і приносить 2,8 мільйона доларів за кожні півгодини.

До десятки найприбутковіших проектів також увійшли серіали 'Відчайдушні домогосподарки" (телеканал ABC, 2,7 мільйона доларів прибутків на півгодини ефіру), 'Танці із зірками" (ABC, 2,56 мільйона), 'Залишитися в живих" (Lost, телеканал ABC, 2,53 мільйона доларів) і реаліті-шоу Survivor (CBS, 2,22 мільйона). Замикає список CSI : Crime Scene Investigation, що транслюється на CBS (2,07 мільйона доларів).

Lenta.ru