Mail: info@umvs.rv.uaГоландських дівчат-уболівальниць звинуватили в несанкціонованій рекламі

10:19, червня 16, 2010

Фото - drugoi.livejournal.com

Група з 36 дівчат-уболівальниць збірної Голландії по футболу була вигнана із стадіону за несанкціоновану рекламу пива, повідомляє AFP.

Інцидент стався в другому таймі поєдинку Голландія — Данія, коли 40 стюардів 'попросили" фанаток покинути стадіон. Крім того, дівчата, одягнені в помаранчеві короткі сукні з логотипом пивоварної компанії Bavaria, провели декілька годин в офісі ФІФА, де поліція допитувала їх на предмет причетності до голландського заводу.

Голандок відпустили більш ніж через три години. Поліція заявила про продовження розслідування події. За словами представників ФІФА, жінки 'використовувалися голландським пивоварним заводом (Bavaria), як інструмент для несанкціонованої рекламної кампанії".

Єдиною пивоварною компанією, яка має право на рекламу на стадіонах являється Budweiser. Марка чеського пива — офіційний партнер ФІФА.

Нагадаємо, в зустрічі між Голландією і Данією була зафіксована перемога команди Берта ван Марвейка з рахунком 2:0. У цій грі автоголом 'відрізнився" Даніель Аггер, а остаточну точку в матчі поставив Дірк Кюйт.

Взято з vesti.kz