Mail: info@umvs.rv.uaGoogle News перейшов на ручний відбір новин

14:38, червня 15, 2010

Корпорація Google віддала перевагу живим людям в роботі: віднині для деяких користувачів головні новини Google News відбиратимуться вручну, повідомляє The Register. 'Гарячими" новинами займеться команда редакторів ЗМІ.

Експериментальний проект Editors' Picks дозволить редакторам партнерських ЗМІ самостійно відбирати найцікавіші і важливіші (на їх погляд) матеріали. У експерименті бере участь (що характерно, безкоштовно) декілька видань, серед них — The Washington Post, Newsday, Reuters і Slate.

І це напевно порадує співробітників видань — адже вони зможуть самі вирішувати, що саме варто побачити потенційним читачам в розділі Google News — популярні новини, матеріали, на які незаслужено не звернули уваги або замітки на актуальні теми з суб'єктивної редакторської точки зору.

Правда, блок новин Editors' Picks побачать далеко не усі користувачі Google, новини, що читають, а лише невелика вибірка. Продовжиться він, за задумом, теж зовсім недовго.

Експериментальний проект Google виглядає символічно ще і тому, що Google News завжди позиціонувався як сервіс, контент в якому генерується бездушними механізмами (а значить, він є об'єктивним). Експерти вважають, що симбіоз результату роботи роботів і суб'єктивної вибірки окремих редакторів може сподобатися користувачам. Можна також припустити, що експериментами з Google News і новими можливостями для авторів корпорація хоче повернути розташування тих великих постачальників контенту, що від дружби встигли відмовитися — йдеться, передусім, про Руперте Мердоке з його News Corp.

Вебпланета

Винница купить поликарбонат Винница polycarbonate.vinnica.ua.