Mail: info@umvs.rv.uaGoogle офіційно купив AdMob

12:44, травня 28, 2010

Корпорація Google офіційно завершила купівлю оператора мобільної реклами AdMob. Найближчим часом продукти і команди AdMob будуть інтегровані до сервісної і кадрової структури Google. Про це повідомляється в блозі Google.

Про намір купити AdMob Google заявив ще в листопаді 2009 року. Після оголошення почалося антимонопольне розслідування. Передбачалося, що Google, який вже домінує на ринку пошукової реклами, в результаті купівлі займе значну частину аналогічного мобільного ринку.

Угоду підтримали деякі учасники рекламного ринку, що вказали на те, що мобільною рекламою займається декілька десятків компаній. Проте антимонопольний розгляд продовжився декілька місяців, поки у кінці травня чиновники не дозволили угоду.

Головною причиною, антимонопольників, що спонукала, схвалити купівлю AdMob, стала анонсована компанією Apple рекламна система iAd, яка буде розгорнута на десятках мільйонів пристроїв, що використовують операційну систему iPhone OS.

Apple, як і Google, спочатку мала намір купити AdMob, але не змогла домовитися про ціну. Замість цього компанія на початку 2010 року купила іншого оператора мобільної реклами, Quattro Wireless.

lenta.ru

мостбет бонус