Mail: info@umvs.rv.uaGoogle зробив результати пошуку на 50 відсотків актуальніше

07:46, червня 10, 2010

Пошукова система Google представила нову систему індексування веб-сайтів під назвою Caffeine ('Кофеїн"). Як повідомляється в блозі Google, новий індекс робить результати пошуку на 50 відсотків актуальніше в порівнянні з попередньою версією.
Caffeine матиме найбільший об'єм інтернет-контенту серед усіх систем індексування, що використовувалися пошуковою системою раніше. При цьому, як обіцяє Google, оновлення індексу відбуватиметься швидше, чим раніше. Таким чином, користувачі зможуть швидше знаходити посилання на нові сайти в пошуковій видачі.
У записі в блозі пояснюється, що попередня версія індексу складалася з декількох шарів, які оновлювалися з різною періодичністю. Так, основний шар оновлювався в середньому раз в дві неділі. Новий індекс аналізуватиме інтернет-сайти на постійній основі невеликими фрагментами.
Відзначається, що загальний об'єм бази даних Caffeine перевищує 100 мільйонів гігабайт (100 петабайт). При цьому щодня в індекс додається декілька сотень тисяч гігабайт нових даних.
Тестування нової системи за участю користувачів почалося в серпні 2009 року і тривало до листопада.

lenta.ru