Mail: info@umvs.rv.uaХарактеристика блогерів з усього світу

12:38, червня 07, 2010

Характеристика блогерів

Більшість блогерів — громадяни США, жінок-блогерів трохи більше, ніж чоловіків, а найчастіше в блоги пишуть люди у віці 21-35 років, встановила аналітична компанія Sysomos.

Компанія Sysomos, яка базується в Торонто і займається вивченням соціальних мереж, опублікувала на своєму сайті результати чергового дослідження. У рамках цього дослідження Sysomos з'ясовувала пів, вік і місце проживання блогерів.

Виявилось, що блогерш і блогерів в Інтернеті майже порівну. Жінкам належать 50,9% мережевих щоденників, а чоловікам — 49,1%.

Найчастіше блоги ведуть люди у віці 21-35 років. Таких у світовій блогосфері налічилося 53,3%. Друге місце дісталося молодим людям у віці від 20 років і молодше — їх 20,2%. Трохи менше в Мережі блогерів середнього (36-50 років) віку — 19,4%. 7,1% блогів ведуть люди старше за 51 рік.

Більшість блогерів проживають на території США (29,22%). У трійку країн-лідерів по числу блогерів увійшли також Сполучене Королівство і Японія. Росії в списку дісталося 10-е місце — доля російських блогерів у світовій блогосфері складає 2,31%.

Щоб скласти це дослідження, Sysomos проаналізувала більше 100 млн записів в блогах. Для аналізу були відібрані пости, в яких знаходилася інформація про поле, вік або країну проживання власника блогу.

ruformator.ru