Mail: info@umvs.rv.uaLexus показав свою темну сторону

11:58, квітня 15, 2010

Навіть 'найпозитивніші" автомобілі зовсім не такі беззахисні, як здається. Гібридна модель Lexus CT, яка з'явиться в салонах на початку 2011 року, показала 'темну сторону зеленого". На честь виведення нового авто на ринок, компанія вирішила продемострувати його силу і потужність, розвінчавши міф про те, що екологічні машини не мають належної сили і манервенностью.

У світ вийшов трейлер короткометражного фільму про неймовірну гонитву — повну версію промо-стрічки можна буде подивитися 13 травня. Втім, не лише подивитися — відвідувача сайту зможуть опинитися поряд з безумним водієм Тоні (його грає американський актор Норман Ридус) і разом з ним ховатися від переслідувачів, які хочуть вкрасти нове авто. Голос за кадром повідомляє: 'Ворожа організація спробувала викрасти технологію виробництва гібридних автомобілів. треба за всяку ціну доставити машину в Лос-Анджелес у повній цілості".

бкою проекту займалася студія Skinny, що входить до групи MDC Partners. 'Lexus хотів дати справжнім автомобільним фанатам унікальну можливість оцінити якості нової моделі за декілька місяців до її появи на ринку і почала тест-драйвов", — відмічає Лирон Різник (Liron Reznik), один з директорів Skinny. Новий автомобіль розрахований на представників нового покоління, які роблять ставку на екологічність і функціональність.

Джерело: popsop.ru