Mail: info@umvs.rv.uaLiveJournal запустив віртуальні гроші

16:43, червня 17, 2010

Вслід за найбільшою соціальною мережею Facebook,  LiveJournal запустив віртуальні гроші, повідомляє РІА Новини. Валюту під назвою 'ЖЖетони" можна придбати за допомогою електронних платіжних систем, SMS і банківських карт.

Віртуальні гроші можна буде витрачати на платні послуги в ЖЖ і на віртуальні подарунки, такі як пляшка шампанська або келих пива. При цьому вартість більшості віртуальних подарунків складає 99 жетонів. Також 'ЖЖетоны" можна витратити на сувенірну продукцію LiveJournal.

Гроші можна буде придбати в онлайн-магазині LiveJournal. Мінімальний пакет жетонів (500 штук) обійдеться користувачам ЖЖ в 5 доларів. Також зараз пропонуються пакети об'ємом 1000 і 3000 жетонів.

Передбачений механізм передачі віртуальних грошей друзям. Проте сервіс не представив механізм виведення віртуальних грошей або здійснення платежів за межами LiveJournal. Таким чином, валюта ЖЖ є внутрішньою і не є аналогом платіжної системи, на кшталт WebMoney або Яндекс.Денег.

Віртуальна валюта є у багатьох соціальних мереж, зокрема, у 'ВКонтакте". У квітні вона представила власну платіжну систему, яка дозволяє здійснювати купівлі за межами мережі, наприклад, в деяких інтернет-магазинах.

lenta.ru