Mail: info@umvs.rv.uaЛюдина без єдиної кінцівки знялася в рекламі Hyundai

12:21, червня 04, 2010 Автовиробник Hyundai, офіційний партнер Чемпіонату світу FIFA 2010, зняв глибоко соціальне трихвилинне відео про радість життя. В головній ролі знявся Ніколас Вуйчич (Nickolas Vujicic) — людина, яка народилася без єдиної кінцівки.

Метою онлайнового відео 'Послання надії" в першу чергу являється не продаж автомобілів, а демонстрація того, наскільки добре Hyundai розуміє футбольних уболівальників, які тремтять в очікуванні головної події чотириріччя, і наскільки він хоче їм допомогти пережити найпрекрасніші емоції під час ЧС- 2010.

відник і мотиватор Ніколас Вуйчич, що присвятив своє життя поясненню людям, як добре жити на світі і як ми можемо здолати усі свої труднощі, розповідає історію свого життя. Про те, як він хотів накласти на себе руки, коли йому було всього 8. Про те, як він спробував це зробити, коли йому було 10. І про те, як він відноситься до провалів — як до нових спроб.

Нік і Hyundai торкнулися однієї з найважливіших футбольних уболівальників — коли команда програє, це служить джерелом страшного розчарування і потоку негативних емоцій на адресу футболістів. Але справа в тому, відмічає Нік, що провал осягне усі команди, окрім однієї. А це означає тільки те, що наступного разу футболісти старатимуться ще більше. А ми повинні не лише їх підтримати, але і подарувати собі усю можливу радість від Чемпіонату Світу — 'Провал не важливий, важливе те, як ти його переживаєш".

Самі автомобілі Hyundai, як зараз прийнято в кращій світовій рекламі, грають далеко не головну роль. Два позашляховики, в одному з яких сидить Нік Вуйчич, їдуть по дорогах США.

adme.ru