Mail: info@umvs.rv.uaMicrosoft провів флешмоб для запуску Office 2010

11:58, червня 18, 2010

Компанія Microsoft провела ряд однакових флешмобів на підтримку запуску програмного продукту Office 2010. Перший захід пройшов в Нью-Йорку, а друге — в Сієтлі. У відео представлені одягнені в помаранчеві футболки люди, танцюючі під музику на площах.

Ролики нагадують хіти, що стали класикою, від T — Mobile, але танці  корпорації виглядають занадто натужними, та і просто нудними. Варто відзначити, поки не зрозуміло, чи гірше нові ролики осінньої спроби Microsoft провести запальний флешмоб в Microsoft Store, результатом якої стало чотирьоххвилинне відео, що явно не викликає бажання додивитися його до кінця.

Нагадаємо, що цього тижня стало відомо про плани корпорації провести масштабну кампанію Office 2010 з бюджетом в $80 млн, 70% яких підуть на просування в мережі. Обличчями кампанії стали кінцеві споживачі, що брали участь в тестуванні продукту, що останнім часом стало звичне для Microsoft: минулого року корпорація стверджувала, що Windows 7 створили користувачі.

Поки не зрозуміло, хто відповідає за вірусні потуги Microsoft, проте відомо, що загальні креативні функції по рекламному бюджету офісного пакету належать агентству JWT (WPP Group).

Нью-Йорк

Microsoft хотів зробити щось схоже на T-Mobile, сміло можна вважати, що в нього не вийшло, хоча будемо чекати резульатату.

По матеріалах, adindex

футболки с оригинальным дизайном.