Mail: info@umvs.rv.uaНа ТБ з’явиться соціалка про вживання алкоголю в громадських місцях

18:56, квітня 08, 2010

Заступник Голови Верховної Ради України Микола Томенко під час зустрічі 7 квітня із студентами Рівненського державного гуманітарного університету, відповідаючи на питання про проблеми з виконанням законів, сказав: 'Є суспільно-значущі резонансні закони, які вимагають і пояснення, і чіткого контролю за їх виконанням". Повідомляє ВРУ.

Одним з таких законодавчих актів Н. Томенко назвав Закон України № 1824 — VI, співавтором якого він є, відносно обмеження споживання і продажу пива і слабоалкогольних напоїв. 'Цей закон не відноситься до категорії популярних серед молодих людей, але я переконаний, що він украй важливий для захисту здоров'я тих же молодих людей і здоров'я нації в цілому", — підкреслив політик.

Заступник Голови Верховної Ради також повідомив, що з метою обговорення проблемних питань практичного застосування обмежень продажу і вживання пива, слабоалкогольних, алкогольних напоїв і тютюнових виробів, введених відповідно до Закону України № 1824, — VI, з якими зіткнулися в ході виконання норм цього документу, їм було ініційовано проведення 'круглого столу", який відбудеться в парламенті 14 квітня. 'Під час" круглого столу 'будуть проаналізовані перші місяці роботи закону і зроблені відповідні висновки. До участі в нім запрошені представники внутрішніх справ, які проінформують про проблеми його виконання, представники місцевого самоврядування, поділяться досвідом своєї роботи, громадські організації, представники ЗМІ і тому подібне ', — розповів він. По словах Н. Томенко, під час 'круглого столу" також буде роз'яснено ряд норм закону об його правозастосування, зокрема трактування положень документу про обмеження споживання і продажу алкогольних, слабоалкогольних напоїв і тютюнових виробів в певних конкретних місцях.

Окремо Н. Томенко виразив надію, що найближчим часом телевізійні канали розмістять соціальну рекламу із закликом до виконання цього антиалкогольного закону під умовною назвою 'Будь вихованим. Не вживай алкоголю в громадських місцях".

Джерело: pult.com.ua