Mail: info@umvs.rv.uaНад рекламою телевізорів Samsung 3D працювали команди “Аватара” та “Трансформерів”

16:32, квітня 06, 2010

Samsung дозволяє доторкнутися до природи. У своїй новій рекламі у рамках кампанії 'Присвячений диву" (Dedicated to Wonder) виробник побутової техніки розповідає, наскільки просто це можна зробити — варто лише додати трохи упевненості і магія.

21; (wonderful — красивий, wonder — full — повний чудес), створений для просування нової лінійки ультратонких телевізорів марки 3D LED TV, розповідається про сім'ю, яка приходить в музей моря і зупиняється біля величезного акваріума. І тут відбувається неймовірне: папа вирізує з товщі води куб, який дивним чином тримає форму і не розтікається, — нове придбання відвозять додому на даху звичайного автмобиля. Вже в держтванній той же диво-папа вдавлює величезний куб в панель телевізора, і уся сім'я сідати перед нею в окулярах для перегляду фільмів 3D. Через декілька секунд океанська хвиля повільно починає заповнювати кімнату, і над сімейством, як птах, пролітає справжнісінький скат (до якого, між іншим, можна і доторкнутися).

Створення такого заворожливого відео було б неможливим без голлівудських професіоналів. Серед інших, над роликом також працювали Мауро Фиоре (оператор 'Аватара") і команда експертів з Digital Domain — ass (свого часу вони робили візуальні ефекти для фільмів '2012″, 'Трансформеры" і 'Загадкова справа Бенджамина Баттона").

Джерело: popsop.ru, proreklamu.com