Mail: info@umvs.rv.uaНазвані найневдаліші доменні імена

14:36, травня 31, 2010

Випущена книга 'Дурли : як-як вони назвали сайти"? ('Slurls: They Called Their Website What"?)автор якої Енді Гельдман зібрав понад 150 невдалих доменних імен, пише The Daily Telegraph.Корпорації, що зареєстрували домени, що потрапили в книгу, не звертали увагу на те, що назви сайтів звучать двозначно. Такі доменні імена Гельдман називає 'slurl" — від 'slur URL" ('компрометуючий URL"). На російський це можна приблизно перевести як 'дурли".

Так, компанія Les Bocages зареєструвала доменне ім'я lesbocages.com ('лесбійські клітини"), британська фірма La Drape, торгуюча покривалами, назвала свій домен ladrape.co.uk ('згвалтування парубка"), а колектив дизайнерів Speed of Art здогадався зареєструвати сайт speedofart.com ('швидкість пука").

Майже одночасно з публікацією книги телерадіомовна корпорація BBC розкрила список доменів, якими вона володіє. Серед них виявилися сайти з такими неочевидними назвами, як bestmurders.co.uk ('кращі вбивства") і desperaterussianhousewives.co.uk ('відчайдушні російські домогосподарки") у тому числі. Передбачається, що на 154 домени, якими володіє BBC, було витрачено як мінімум декілька тисяч фунтів стерлінгів.

lenta.ru