Mail: info@umvs.rv.uaNemiroff, Samsung и “Оболонь” — бренди 2010 в Україні

09:33, травня 18, 2010

Найулюбленішим національним брендом на Україні став бренд пива 'Оболонь", а зарубіжним — Samsung. Про це свідчать дані опитування компанії MMR, проведеного за підтримки TNS.

В середині квітня 2010 року українцям ставили питання: 'Якби завтра дві компанії і їх бренди зникли з ринку разом зі своєю продукцією, то якої компанії/бренду Вам не вистачало б найбільше"? 4,3 відсотки опитаних назвали 'Оболонь", а Samsung вибрали 5,1 відсотка респондентів.

До п'ятірки національних брендів також увійшли кондитерська корпорація 'Рошен" (3,3 відсотки), Ощадбанк (2,3 відсотки), виробник продуктів харчування 'Торчин" (2,3 відсотки) і 'Приватбанк" (також 2,3 відсотки).

Що стосується зарубіжних брендів, то окрім Samsung в п'ятірку потрапили Avon (3,9 відсотки), Nokia (3,9 відсотки), Oriflame (2,8 відсотки) і Adidas (2,5 відсотки).

У кінці квітня на Україні опублікували рейтинг найдорожчих місцевих брендів. 'Оболонь" в цьому рейтингу зайняла тільки друге місце (322 мільйони доларів), а перше місце опинилося біля Nemiroff (404 мільйони доларів).

lenta.ru

pult.com.ua