Mail: info@umvs.rv.uaPepsi, Африка і вуличний футбол дійшли до України

12:51, травня 24, 2010

Київський офіс агентства BBDO зняв ролик у рамках адаптованої міжнародної рекламної кампанії Pepsi Africa за участю відомого українського футболіста Андрія Шевченко.

Нагадаємо, що 'футбольна" тематика в рекламних комунікаціях Pepsi — одна з тих, що постійно повторюються, і основний 'африканський" ролик вийшов на екрани в березні 2010. Так, Pepsi об'єднала не лише Аршавіна, Мессі, Кака і Дрогба, але і молодих і активних уболівальників всього світу.

Не дивлячись на те, що українська збірна вийшла з чемпіонату буквально з порожніми руками", 'африканська" спрямованість українського ролика знайшла 'друге дихання" в альтернативній тематиці — Кубку вуличного футболу Pepsi.

Фотосесія і відео-матеріал для ролика були зняті в Києві, постпродакшн здійснювався в Амстердамі, а 3D моделювання — в Кейптауне.

'Працювати з такими особами, як Андрій Шевченко завжди цікаво. Важливо створити усі необхідні умови, щоб 'розкрити" спортсмена. Ми запросили данського режисера Кристиану Люнгбью (Christian Lyngbye), у нього хороший досвід зйомок з футбольними зірками. Він зняв декілька роликів з Рональдиньо, у тому числі і знаменитий вірус для Nike. Також два споти з Рональдо, а тепер його портфоліо поповнилося роликом за участю Шевченка", — коментує креативний директор агентства BBDO Kyiv Ритис Юодейка.


Аналогічні міжнародні принти:

Ролики з Шевченком:

lassid="clsid:d27cdb6e-ae6d-11cf-96b8-444553540000" width="425" height="350" codebase="http://download.macromedia.com/pub/shockwave/cabs/flash/swflash.cab#version=6,0,40,0"> name="FlashVars" value="fn=../../../../..//videoplayback@&flvskin=MPFLVSkin.swf" />lassid="clsid:d27cdb6e-ae6d-11cf-96b8-444553540000" width="425" height="350" codebase="http://download.macromedia.com/pub/shockwave/cabs/flash/swflash.cab#version=6,0,40,0">вний директор: Ритис Юодейка

Арт-директор: Олексій Пеньуелас і Кальдерон

Копірайтер : Тарас Друм

Директор по стратегічному плануванню: Филип Ларметт

Керівник відділу по роботі з клієнтами: Ганна Рибалка

Старший менеджер по роботі з клієнтами: Любов Полехина

popsop.ru