Mail: info@umvs.rv.uaPuma запустила альтернативний Євробаченню 2010 “Пісенний хард-хор конкурс”

12:40, травня 31, 2010

Надихнувшись вірусним успіхом зворушливого ролика, в якому суворі хлопці футбольні фанати виконують а капела хіт сладкоголосого соліста колишньої групи Savage Garden 'Truly Madly Deeply", Puma запустила пісенний конкурс, дозволивши спортсменам і фанатам з усіх країн вилити подібним же чином свою чоловічу ніжність.
Музична листівка c символічною назвою 'Хард-хор"/"Hardchorus" була приурочена до святкування Дня Святого Валентина. А пісенний конкурс 'The Hardchorus Song Contest", що проводиться, став негласною альтернативою Євробаченню 2010, фінал якого відбудеться одночасно з фіналом конкурсу Puma 29 травня.

Конкурс суворої пісні Puma проходить на виділеному YouTube -канале під слоганом 'No glitter, no mincing, no tears" (Ніякого блиску, манірності і сліз), а переможця визначить онлайнове голосування. Зараз найбільшу кількість голосів набрали німці, за ними йдуть французи, англійці і італійці.

Також, в цьому конкурсі бере участь ролик з України. Автори стверджують, що Ганни Лорак, один з артистів Європейського пісенного конкурсу, що самих любляться, чиї альбоми є бестселерами в Росії і Україні, і українські футбольні фанати виразили свою любов до футболу, виконавши хіт Shady Lady.

Німеччина

ія

я

я

на

http://adme.ru">adme.ru