Mail: info@umvs.rv.uaРекламу пива можуть заборонити

15:18, червня 17, 2010

Рекламу пива можуть заборонити

Поштовхом для цього стало звернення активістів декількох громадських організацій до народних депутатів з вимогою включити на розгляд до парламенту законопроект 1014-2 про обмеження реклами пива і інших слабоалкогольних напоїв.

За словами координатора Всеукраїнської громадської організації 'Твереза Україна" в м.Київ Артема Ступакова, в Україні сьогодні відбувається тотальна і цілеспрямована алкоголізація молоді. Так, наприклад, сьогодні офіційно на обліку коштує до 900 000 хворих алкоголізмом. Проте реальні показники кількості алкоголіків в 3-5 разів вище.

'Інформація, що слов'яни завжди пили, п'ють і питимуть — це штучно нав'язаний міф виробниками алкогольної продукції з метою збільшувати об'єми продажів 'слабоалкоголки" для збагачення", — сказав Артем Ступаков.

За його словами, активісти вимагатимуть від нардепів розгляду цього законопроекту вже на найближчих засіданнях ВР. Оскільки теле і радіореклама 'слабоалкоголки" суперечить закону 1824 — VI від 21 січня 2010 року, який обмежив розпивання спиртних напоїв в громадських місцях.

'"Сама ж реклама слабоалкогольних напоїв і стимулює українців порушувати цю норму і вживати слабоалкоголку в громадських місцях", — сказав Артем Ступаков.

bagnet.org