Mail: info@umvs.rv.uaSEO стає домінуючим маркетинговим каналом

12:12, травня 28, 2010

Нове дослідження виділило пошукову оптимізацію як усе більш домінуючий маркетинговий канал. Переважна більшість онлайн-торговцев, опитаних виданням Practical eCommerce, стверджують, що цей канал важливий для їх бізнесу, повідомляє видання bizreport.com.

Як вважає директор по маркетингу агентства WordStream Том Демерс (Tom Demers), пошукова оптимізація (SEO) стане 'самою бюджетною і ефективною формою маркетингу — цифрового або якого-небудь ще". Демерсу легко робити такі заяви після проведеного виданням Practical eCommerce опитування, що виявило, що 95% онлайн-торговцев розглядають SEO як важливого інструменту для бізнесу і маркетингу. Близько 83% вказали, що їх вебсайти вже були оптимізовані для пошукових машин.

Демерс також відмічає, що соціальні медіа-канали гратимуть ключову роль в подальшому просуванні SEO, і стверджує, що побудова таких взаємин вигідна для каналу.

Розроблений компанією WordStream інструмент для пошукового маркетингу 'WordStream Keyword Management for SEO" нещодавно був відібраний як Вибір редакції Google Analytics Application Gallery. Ця галерея містить спеціалізовані застосування, які допоможуть аналітикам, маркетологам, ИТ-специалистам і керівникам компаній отримати більше користі від Google Analytics.

mmr.net.ua